Україна і Королівська тайська армія підписали акт технічного приймання 21 одиниці БТР-3 в рамках виконання міжурядових угод між Україною і Таїландом. Про це сказав генеральний директор ДК «Укроборонпром» Сергій Громов, повідомляє прес-служба компанії. За його словами, ця партія включає 15 лінійних БТР-3Е1 і 6 ракетних БТР-3РК. Він підкреслив, що ракетні бронетранспортери - нові модифікації в існуючій лінійці БТР-3.

«Машина створена для боротьби з бронетанковими угрупованнями. Якщо на звичайній лінійній машині встановлено дві ракети, то на БТР-3РК - чотири. Ще 12 ракет знаходяться всередині бронетранспортера», - сказав Громов. «Виготовленням шести ракетних машин ми завершуємо перший великий контракт з Таїландом. 15 лінійних БТР-3Е1 виготовлені в рамках наступного контракту», - повідомив він.

За його словами, цю партію доставлять в порт (Одеса) не пізніше 15 серпня 2013 р., а берегів Таїланду бронетранспортери досягнуть через місяць після відправки.

Громов пояснив, що, крім технічного приймання в Україні, тайська сторона проведе остаточне - в Таїланді. Воно складатиметься з ходових випробувань і стрільб. Після їх завершення машини будуть вважатися повністю переданими.

Також Громов повідомив, що ДК «Укроборонпром» розглядає можливість створення повноцінного сервісного центру в Таїланді, який забезпечить повне обслуговування поставленої військової техніки українського виробництва.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

363