Представники Департаменту Державтоінспекції проведуть виїзний прийом громадян в областях, повідомляє прес-служба відомства.

У ДАІ нагадали, що громадяни України мають можливість зустрітися й особисто поспілкуватися з керівництвом Департаменту ДАІ під час проведення виїзних прийомів.
Такі зустрічі вже відбулися у Києві та Київській області.

Начальник Департаменту ДАІ МВС України полковник міліції Володимир Астапкович прийматиме громадян у Рівненській області 31 липня, у Волинській - 1 серпня, в Одеській - 7 серпня, у Миколаївській - 8 серпня, в АР Крим - 9 серпня, у м. Севастополь - 10 серпень , у Луганській області - 15 серпня, в Донецькій - 16 серпня.

Перший заступник начальника Департаменту ДАІ МВС України полковник міліції Олександр Дем’янко проведе прийом у Житомирській області 30 липня.

Заступник начальника Департаменту ДАІ МВС України полковник міліції Володимир Резніков прийматиме громадян у Полтавській області - 31 липня, у Харківській - 1 серпня, у Сумській - 2 серпня, у Чернігівській - 3 серпня, в Тернопільській - 7 серпня, у Львівській - 8 серпня, у Закарпатській - 9 серпня, в Івано-Франківській - 10 серпня.

Заступник начальника Департаменту ДАІ МВС України полковник міліції Ігор Мельник прийме жителів Черкаської області 5 серпня, Вінницької - 6 серпня, Хмельницької - 7 серпня і Чернівецької області - 14 серпня.

Начальник Центру безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем при МВС України генерал-майор міліції Сергій Будник проведе зустрічі в Дніпропетровській області 31 липня, у Запорізькій - 1 серпня, у Кіровоградській - 2 серпня і Херсонській області - 3 серпня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

373