Співробітники Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в м. Севастополі розкрили вбивство колишнього кримського архітектора.

Як повідомляє сектор по зв'язках з громадськістю міського управління міліції, на території садового товариства в Ленінському районі вбили чоловіка.

Тіло, на якому були множинні ножові поранення, знайшли на дачній ділянці, на якій проживав загиблий. Ним виявився 66-річний пенсіонер.

На тій же дачній ділянці виготовляли тандирну самсу кілька громадян іноземної держави. В один із днів потерпілий розпивав спиртні напої з 20-річним виробником самси. Між чоловіками почалася сварка, і молодик убив пенсіонера, а щоб приховати тіло, покликав своїх співвітчизників. Тіло вбитого закопали в саду.

За словами начальника севастопольського управління МВС України Валерія Радченка, зловмисники були затримані співробітниками УБОЗ УМВС України в м. Севастополі. У одного з них було вилучено речі загиблого. Також встановлено, що тіло вбитого чоловіка зловмисники хотіли використати як сировину для виготовлення тандирної самси.

Відносно 20-річного зловмисника розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 115 (вбивство) КК України. Він заарештований. Щодо його помічників проводяться слідчі дії, після закінчення яких буде визначено їхій статус.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

602