Військовослужбовець контрактної служби отримав більше 50 переломів черепа під час проведення навчальних стрільб на Криворізькому полігоні (Дніпропетровська обл., Південний військовий округ).

«На Криворізькому полігоні у ході проведення заходів з бойової підготовки, практичного виконання залікових вогневих завдань з використанням бойових стрільб із 122 мм самохідної гаубиці 2С1 «Гвоздика», при проведенні стрільб був тяжко травмований військовослужбовець контрактної служби. Солдат був тяжко контужений. У нього більше 50 переломів черепа», - сказав криворізький прокурор з нагляду за додержанням законів у військовій сфері Південного регіону України Роман Грищенко, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

За його словами, відбувся мимовільний постріл. Солдат-контрактник заряджав гаубицю, але у результаті її відкоту отримав тяжку контузію.

Військовий прокурор зауважив, що потерпілий був досвідченим військовослужбовцем і служив за контрактом вже вдруге.

«Військовослужбовець госпіталізований до Києва у клінічний медичний центр Центрального регіону, де йому проведено 2 операції. Він перебуває у комі. Його стан лікарі оцінюють як стабільно тяжкий», - зазначив Грищенко.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.414 (порушення правил поводження зі зброєю) КК України. Призначено низку експертиз. Ведеться слідство.

Як повідомляв ForUm, нещасний випадок стався 26 липня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

234