Перші за три роки переговори між ізраїльськими і палестинськими властями розпочнуться вже у вівторок, 30 липня.

Про це агентству Reuters розповів помічник палестинського президента Махмуда Аббаса Набіль Абу Рудайне.

За словами співрозмовника агентства, Аббас отримав офіційне запрошення приїхати на переговори від держсекретаря США Джона Керрі. Зустріч, ініціатором якої виступив Керрі, пройде у Вашингтоні. У перші дні буде вироблено план подальших дій сторін, розповів Рдаінех.

Тим часом у Держдепартаменті США повідомили, що зустріч палестинських та ізраїльських офіційних осіб розпочнеться увечері в понеділок, 29 липня, і триватиме наступного дня. Особисте запрошення було зроблене як Аббасу, так і ізраїльському прем'єр-міністру Біньяміну Нетаньяху, уточнює Agence France-Presse з посиланням на прес-секретаря Держдепартаменту США Джен Псакі.

Нагадаємо, напередодні переговорів з Палестиною Ізраїль звільнив 104 палестинських ув'язнених. Палестинська сторона привітала рішення ізраїльської влади і заявила про намір скористатися можливостями, які надаються з початком переговорного процесу, пише «Lenta.ru».

Раніше кабінет міністрів Ізраїлю ухвалив закон, за яким будь-яка угода з Палестиною, що припускає територіальні поступки, має виноситися на всенародний референдум. Як пояснював Нетаньяху, «важливо, щоб у прийнятті історичних для країни рішень брав участь кожен громадянин».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

500