Президент «Білого Барса» Костянтин Єфименко повідомив про те, що новим головним тренером клубу із Білої Церкви буде колишній тренер збірної України з хокею Олександр Куликов.

Також «барсами» стануть екс-«соколи» В'ячеслав Завальнюк (генеральний менеджер) і Костянтин Симчук (тренер воротарів). Щодо Костянтина Буценка, який був головним тренером «Барса» з моменту заснування клубу в 2008 році, то йому, за словами Костянтина Єфименка, запропонують стати другим тренером команди, повідомляє «bighockey.ua».

Президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін заявив, що контракт Куликова з ФХУ припинений: «Дію контракту з Олександром Куликовим припинено, і Федерація займається пошуком нового головного тренера для національної збірної. Ми розглядаємо кілька кандидатур. Думаю, що через декілька днів ми будемо звертатися з офіційними пропозиціями до конкретних тренерів», - заявив Брезвін.

Нагадаємо, що під керівництвом Олександра Куликова збірна України цієї весни повернулася до групи «А» Першого дивізіону чемпіонату світу. Вже наприкінці серпня збірна України проведе перший навчально-тренувальний збір у рамках підготовки до світової першості 2014 року, після якого проведуть два контрольні матчі з національною командою Франції.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

228