Президент Росії Володимир Путін вранці у суботу прибув до Києва з робочим візитом, приуроченим до ювілейних заходів у рамках масштабної програми святкування 1025-річчя Хрещення Русі.

Путін приєднається до святкового молебню на Володимирській гірці у Києві та відвідає Києво-Печерську Лавру, де вручить державні нагороди РФ ієрархам Української православної церкви Московського патріархату за великий внесок у розвиток дружніх відносин між народами і зміцнення духовних традицій, йдеться у повідомленні.

У рамках візиту відбудуться переговори Путіна з Президентом України Віктором Януковичем, у ході яких передбачається обговорити «основні теми двостороннього співробітництва, насамперед, у торговельно-економічній та культурно-гуманітарній галузях, а також обмінятися думками з актуальних питань інтеграційної взаємодії на євразійському просторі».

У неділю президенти Росії і України прибудуть до Севастополя для участі в урочистостях, присвячених Дню Військово-Морського Флоту, додали у прес-службі Кремля.

Як раніше повідомляв ForUm, Президент України Віктор Янукович підписав Указ «Питання організації та проведення заходів з відзначення в Україні 1025-річчя хрещення Київської Русі», яке святкуватиметься 26-28 липня 2013 року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

174