Пропонуємо Вам вибрані цитати українських політиків з 19 по 26 липня.

«Ми – великий самобутній народ, і ця виставка є прекрасною можливістю відчути причетність до видатних культурних цінностей України, якими, я впевнений, будуть пишатися і наступні покоління українців», - Президент України Віктор Янукович про художню виставку «Велике і величне».

«Я вам гарантую, податку на бороди в Україні не буде», - міністр доходів і зборів Олександр Клименко про ініціативу запровадити податок на пристрої з Wi-Fi.

«Якщо суд підтримає позицію Києво-Святошинського суду, вся країна буде знати: єдиний спосіб реалізації своїх прав – це камінь і пляшка з коктейлем Молотова», - екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко про те, що представники ГПУ повинні бути покарані за порушення його прав.

«Луценко – дрібний злодій, який пробрався у владу для того, щоб красти, і він же тепер вчить країну, як їй жити?! Це навіть не смішно», - перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін про судовий позов Юрія Луценка.

«Демократія – це виконання закону, але у нас всі вважають, що демократія – це всі роблять, що хочуть. Тому демократії треба вчити. Та й вчити, якщо по-доброму не розуміють, то вчити так, як учора», - регіонал Михайло Чечетов про розгін «Врадіївського Майдану.

«Потрібно визнати свою помилку, відпустити заручника, якого нинішня влада захопила вже більше двох років тому, і почати займатися політикою, а не гангстерською діяльністю», - екс-глава МВС Юрій Луценко про звільнення Юлії Тимошенко.

«Якщо сюди приїжджає Путін, то я запитую: а він який стосунок має до Хрещення Русі? Чи була тоді Московія взагалі у світі Божому? Володимиро-Суздальське князівство – це друга половина ХІІ століття. Краще б вони вивчали фінську історію і там би шукали своє коріння, або татаро-монгольську і, правда, зробили б для себе багато цікавих відкриттів, побачили б своє справжнє обличчя», - нардеп від фракції ВО «Свобода» Ірина Фаріон про приїзд президента РФ Володимира Путіна у Київ на святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі.

«Я хочу бути граючим тренером, а можливо, і просто тренером молодої політичної команди, яка замінить моє покоління в українській політиці», - екс-глава МВС Юрій Луценко про свою мрію.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

546