Робоча група ради міністрів фінансів єврозони (Єврогрупи) прийняла остаточне рішення про надання Греції чергового траншу кредиту зовнішньої фінансової допомоги на загальну суму 4 мільярди євро. Про це повідомило джерело, знайоме з ситуацією.

«Кошти будуть перераховані, як тільки в країні завершаться всі національні процедури (щодо виконання вимог кредиторів. - Ред.)», - сказав він.

За його словами, це очікується у понеділок, 29 липня, і іншого додаткового рішення про виділення коштів не буде потрібно, передає РІА «Новости».

Зазначимо, транш буде складатися з 2,5 мільярда євро кредиту від Європейського фонду фінансової стабільності (ЄФФС) і 1,5 мільярда євро прибутку від цінних паперів Греції, яку перерахує Європейський центробанк.

Раніше повідомлялося про те, що парламент Греції прийняв пакет законів про скорочення держсектора, що було обов'язковою умовою для виділення країні чергового траншу допомоги від міжнародних кредиторів.

Нагадаємо, на думку експертів, економіка Греції цього року може втратити 4,8-5,0% - істотно більше, ніж очікують міжнародні кредитори країни.

31 травня Європейський фонд фінансової стабільності перерахував Греції черговий транш кредиту в 7,2 млрд євро на рекапіталізацію банків.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

188