Держінформнауки планує вдосконалити податкове законодавство у сфері наукової і науково-технічної діяльності. Про це голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко заявив в інтерв'ю інформаційному агентству «Укрінформ».

«Заплановано звільнення від податку на додану вартість операцій з проведення наукових досліджень та виконання науково-технічних розробок за рахунок грантів міжнародних організацій, у тому числі ввезення на територію України безкоштовно наданого ними наукового обладнання», - зазначив голова Держінформнауки.

Крім того, за його словами, планується розглянути питання про можливість звільнення від податку на додану вартість виконання бюджетними науковими установами та вузами науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт на основі господарських договорів з вітчизняними замовниками.

«Ми сподіваємося, що це положення буде стимулювати приватний бізнес. Для реалізації цих планів необхідно внести зміни до Податкового кодексу України», - заявив Семиноженко.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

171