Картину художника Володимира Кузнєцова, представлену в «Мистецькому Арсеналі», зняли з експозиції, зафарбувавши чорною фарбою. Це, як передає кореспондент ForUm’y, відповідаючи на запитання журналістів, підтвердила куратор виставки Наталія Заболотна.

«Кураторською групою в експозицію був запрошений Володимир Кузнєцов. Протягом двох-трьох місяців він думав над своїм твором і мав продовжити серію «Коліївщина». Він не надавав ескізи заздалегідь і зробив роботу за 3 дні до відкриття виставки», - акцентувала вона.

 
 
Кузнєцову, за словами куратора, була виділена центральна стіна у правій частині залу серед шедеврів Рєпіна, Пимоненка, Трохименка, Лопухова. Те, що він намалював, нас, м'яко кажучи, шокувало», - сказала вона.

За словами Заболотної, робота, створена художником за кілька ночей до відкриття виставки, абсолютно не відповідала кураторським задумам і могла образити почуття віруючих. «Він вніс в картину абсолютно опозиційну ноту. І я як куратор мала право так вчинити», - сказала вона.

Нагадаємо, у галереї «Мистецький Арсенал» знищили роботу українського художника Володимира Кузнєцова «Коліївщина: Страшний Суд». Полотно розміром 6 на 11 метрів замазали чорною фарбою.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

388