За результатами перевірки, проведеної прокуратурою Шевченківського району Києва, на території 5 центральних парків виявлено самовільно встановлені дитячі атракціони, які працюють без дозвільних документів і висновків щодо їхнього технічному стану. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Шевченківського району міста Києва.

У зв'язку з цим прокуратура Шевченківського району Києва внесла подання директору Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища з вимогою невідкладно демонтувати самовільно встановлені споруди.

Перевіркою із залученням фахівців Департаменту міського благоустрою встановлено, що неправомірно розміщені дитячі атракціони функціонують на території парків ім.Т.Шевченка, ім.І.Котляревського, Вишневому парку, на «Нивках» і в Сирецькому гаю.

Як з'ясувалося, конструкції (батути, надувні басейни тощо) експлуатуються без дозволу контролюючих органів, за відсутності належної технічної документації та висновків щодо їхньої безпеки. Зазначені порушення є неприпустимими, оскільки загрожують життю і здоров'ю дітей, зазначають у прокуратурі.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

184