В Україні, як і раніше, низький рівень народжуваності. Про це, як повідомила на прес-конференції директор Інституту демографії та соціальних досліджень ім.Птухи НАНУ Елла Лібанова, свідчать результати Мультиіндикаторного кластерного обстеження домогосподарств, проведеного в Україні наприкінці 2012 року, передає кореспондент ForUm'у.

«Загалом рівень народжуваності по всій Україні залишається низьким. Найвищі показники на заході України - 17 дітей на 10 жінок. Найнижчий рівень народжуваності на півночі України - 13 дітей на 10 жінок», - сказала вона.

Лібанова зазначила, що коефіцієнт народжуваності у сільській місцевості вищий, ніж у місті. «У селі цей коефіцієнт становить 1,9 дітей на одну жінку, а у місті - 1,3», - резюмувала вона.

Разом з тим, Лібанова повідомила, що чим вище рівень освіти у жінки, тим менше у неї дітей. «У жінок з вищою освітою на 10 осіб народжується 13 дітей, з середньою - 19 дітей на 10 жінок», - підкреслила вона.

Також вона додала, що чим бідніша сім'я, тим більше у них дітей.

Як раніше повідомляв ForUm, чисельність населення України станом на 1 червня 2013 р. складе 45 млн 480 тис. 315 осіб.

Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко заявив, що протягом останніх трьох років в Україні зростає народжуваність.

Дарина Шварцман,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

433