У Києві з 26 по 29 липня з метою належної організації перевезення паломників, які прибули на святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі, буде відкрито новий автобусний маршрут від залізничного вокзалу до Києво-Печерської лаври. Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації з посиланням на Департамент транспортної інфраструктури.

Тимчасовий автобусний маршрут №25 курсуватиме за схемою руху: пл.Вокзальна - вул.С.Петлюри - вул.Жилянська - вул.Шота Руставелі (у зворотному напрямку вул.Еспланадна - вул.Саксаганського) - вул.Басейна - вул.Мечникова - Кловський узвіз - Фортечний провулок - вул.Мазепи - вул.Лаврська.

У департаменті також зазначили, що можуть бути внесені зміни у рух пасажирського транспорту в місцях проведення заходів, зокрема, на вул.І.Мазепи, Лаврській і М.Грушевського і на час Хресної ходи, яка почнеться у неділю о 12:00 від Володимирського собору і пройде за маршрутом: вул.Тараса Шевченка - вул.Володимирська - Софійська площа - парк Володимирська гірка. Про зміни буде повідомлено додатково.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

128