У Рівненській області співробітники Служби безпеки України припинили протиправну діяльність місцевого жителя, який намагався контрабандним шляхом вивезти до Білорусі небезпечну отруйну речовину - ртуть. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Згідно з повідомленням, співробітники СБУ спільно з прикордонниками, митниками затримали одного із пасажирів залізничного потягу «Рівне-Удрицьк».

У ході огляду його особистих речей правоохоронці виявили та вилучили приховану в «барсетці» металеву ємність, у якій було майже два кілограми хімічної речовини першого класу небезпеки - ртуті металевої. Отруйну речовину зловмисник намагався незаконно переправити на територію сусідньої держави з метою подальшого продажу.

У Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано кримінальне провадження за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч.2 ст.201 (контрабанда) та ч.1 ст.321 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних чи сильнодіючих речовин або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів) Кримінального кодексу України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

159
Классические туфли мужские