Двоє підозрюваних у завданні тяжких тілесних ушкоджень та зґвалтуванні жительки смт Врадіївка Дмитро Поліщук та Євген Дрижак скоїли низку злочинів під час служби в органах внутрішніх справ.

Про це повідомляє прес-служба прокуратура Миколаївської області.

«У діях підозрюваних у даному кримінальному провадженні працівників міліції Дрижака і Поліщука виявлено низку посадових злочинів, скоєних останніми під час служби в органах внутрішніх справ. Відомості про зазначені кримінальні правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань», - повідомив заступник прокурора області Дмитро Єфименко.

Проведення досудового розслідування доручено слідчому відділу прокуратури Миколаївської області.

Як раніше повідомляв ForUm 28 червня були затримані міліціонер і таксист за підозрою у скоєнні зґвалтування, розбійного нападу та нанесенні тяжких тілесних ушкоджень у Врадіївці Миколаївської області. Ще один міліціонер Євген Дрижак затриманий пізніше - 2 липня.

Вночі 1 липня у смт Врадіївка більше тисячі місцевих жителів почали штурм райвідділу міліції. У ході сутичок постраждали кілька людей, яких відправили до лікарні.

Наказом міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка з посади усунений начальник Управління МВС України в Миколаївській області Валентин Парсенюк і звільнений керівник Врадіївського райвідділу міліції.

За приховування злочину затриманий заступник начальника Врадіївського РВ УМВС України в Миколаївській області.

Президент України Віктор Янукович узяв розслідування справи про зґвалтування під особистий контроль.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

337