Перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов на зустрічі з представником ЄС в Україні Янушем Томбіньським підтвердив послідовність намірів України і висловив сподівання на конструктивну співпрацю усіх політичних сил України у реалізації курсу на європейську інтеграцію. Про це повідомляє прес-служба першого віце-прем'єр-міністра.

Згідно з повідомленням, сторони обговорили актуальні питання відносин України та Європейського Союзу. Головну увагу було приділено консолідації зусиль органів української влади, спрямовані на підготовку до підписання Угоди про асоціацію з ЄС у листопаді.

З української сторони була відзначена готовність здійснити всі необхідні кроки для реалізації асоціації з ЄС як стратегічної мети України. Було зазначено, що наступні місяці будуть вирішальними на цьому шляху і вимагатимуть від України політичної волі і системної роботи, спрямованої на підписання Угоди та її подальшу успішну імплементацію.

Нагадаємо, саміт «Східного партнерства» відбудеться 28-29 листопада цього року у Вільнюсі. На цьому саміті Україна і Євросоюз можуть підписати Угоду про асоціацію за умови виконання офіційним Києвом трьох умов: реформування виборчого законодавства, вирішення проблеми вибіркового правосуддя і продовження реформ у рамках виконання Порядку денного асоціації.

15 травня поточного року Європейська комісія схвалила проект рішення Ради ЄС щодо підписання Угоди про асоціацію з Україною.

Президент України Віктор Янукович заявив, що Україна працює над виконанням критеріїв Європейського Союзу для підписання Угоди про асоціацію.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

210