На території митного поста «Катеринівка» Сумської області співробітники головного управління СБУ у Києві та Київській області спільно з працівниками митниці затримали громадянина України, який намагався контрабандним шляхом ввезти в Україну з Російської Федерації синтетичний наркотичний засіб - метадон. Про це повідомляє прес-служба СБУ.


 
У ході огляду автомобіля, за кермом якого був житель Києва, правоохоронці виявили та вилучили 12 пакетів з кристалічною речовиною, замотані скотчем і загорнуті у поліетилен. Рулони були приховані у спеціально облаштованому тайнику у верхній частині авто.

Згідно з висновком експертів, вилучена речовина містить у своєму складі метадон вагою майже 2,5 кілограма, який, згідно з «Переліком наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів», є наркотичним засобом, обіг якого обмежено. Вартість вилученого наркотику за цінами «чорного» ринку становить майже 500 тисяч доларів США.

У той же день затриманому повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їхніх аналогів або прекурсорів) Кримінального кодексу України.

Рішенням Печерського районного суду йому обрано запобіжний захід - арешт або заставу в розмірі 11 мільйонів гривень.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

220