«Електронний кабінет платника податків» вже почав свою роботу у тестовому режимі. Про це, як передає кореспондент ForUm’y, у ході брифінгу після засідання уряду заявив міністр доходів і зборів Олександр Клименко.

«Для підвищення інвестиційної привабливості України і поліпшення її позиції у світових рейтингах спрощується адміністрування податків і використовуються новітні технології, що дають можливість користуватися електронним сервісом... Стратегічним напрямом є ​​ впровадження сервісу «Електронний кабінет платника податків», який вже почав свою роботу у тестовому режимі», - акцентував міністр.

Крім того, Клименко поінформував, що розпочато роботу з організації оформлення попередніх декларацій «ЕА». «Ця технологія дозволяє здійснювати випуск у митний режим товарів, що ввозяться в Україну після пропуску через кордон без надання товару на внутрішню митницю», - сказав він.

Крім того, чиновник повідомив, що сьогодні розробляються пропозиції щодо внесення змін до закону про вдосконалення механізмів підтвердження митної вартості товарів, які закуповуються вітчизняними підприємствами для виготовлення продукції.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

222