До 1 січня 2015 року в Україні заплановано побудувати десять і реконструювати п'ять пунктів пропуску для міжнародного та міждержавного автомобільного сполучення. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, на брифінгу в Кабміні заявив міністр доходів і зборів Олександр Клименко.

«Урядом України спільно з нашими сусідами заплановане будівництво десяти і реконструкція п'яти існуючих пунктів пропуску для міжнародного та міждержавного автомобільного сполучення. Переважна їхня більшість розташована на західному кордоні. Ми розширимо інфраструктуру цих пунктів, побудувавши під'їзні шляхи, дорожні розв'язки, мостові переходи, стоянки», - сказав міністр.

Клименко повідомив, що прогнозований обсяг фінансування робіт на 2013 рік становить близько 30 мільйонів гривень. «Враховуючи обмеженість бюджетного фінансування, ми працюємо також над залученням додаткових джерел коштів», - сказав він і додав, що в рамках попередніх домовленостей щодо реалізації інфраструктурних програм прикордонного співробітництва, європейського інструменту сусідства та партнерства вже підписано два гарантованих контракти на 7,7 млн ​​ євро.

Згідно з інформацією Міндоходів, заплановане будівництво пунктів пропуску «Вольський», «Дякове», «Дзвінкове», «Косине», «Краковець», «Кельменці», «Дяківці», «Красноїльський», «Порубне», «Рава-Руська» та реконструкція пунктів «Лужанка», «Ужгород», «Вилок», «Довжанський», «Устилуг».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

177