Президент України Віктор Янукович підписав Закон України «Про внесення змін до статті 3 Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам дитинства та дітям-інвалідам» щодо підвищення розміру виплат державної допомоги з догляду за інвалідами дитинства та дітьми-інвалідами. Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

Законом передбачене підвищення розміру надбавки на догляд за дитиною-інвалідом підгрупи А (з винятково високим ступенем втрати здоров'я) з 50% до 100% прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідного віку.

Закон спрямований на реалізацію нових соціальних ініціатив «Діти - майбутнє України».

Також встановлюється диференційований розмір допомоги з догляду за дитиною-інвалідом, залежно від ступеня втрати здоров'я у дитини: на дітей-інвалідів з надзвичайною залежністю від постійного стороннього догляду надбавка встановлюється у розмірі 100% від прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку, на інших дітей-інвалідів - 50% від прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку.

Таким чином, для 15 тис. 540 дітей-інвалідів з тяжкими функціональними обмеженнями виплачуватиметься надбавка на догляд, збільшена на 486,6 грн., залежно від віку дитини.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

408