Президент України Віктор Янукович підписав Закон України «Про внесення змін до статті 3 Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам дитинства та дітям-інвалідам» щодо підвищення розміру виплат державної допомоги з догляду за інвалідами дитинства та дітьми-інвалідами. Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

Законом передбачене підвищення розміру надбавки на догляд за дитиною-інвалідом підгрупи А (з винятково високим ступенем втрати здоров'я) з 50% до 100% прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідного віку.

Закон спрямований на реалізацію нових соціальних ініціатив «Діти - майбутнє України».

Також встановлюється диференційований розмір допомоги з догляду за дитиною-інвалідом, залежно від ступеня втрати здоров'я у дитини: на дітей-інвалідів з надзвичайною залежністю від постійного стороннього догляду надбавка встановлюється у розмірі 100% від прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку, на інших дітей-інвалідів - 50% від прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку.

Таким чином, для 15 тис. 540 дітей-інвалідів з тяжкими функціональними обмеженнями виплачуватиметься надбавка на догляд, збільшена на 486,6 грн., залежно від віку дитини.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

406
Классические туфли мужские