Чергову регіональну організацію партії «УДАР» звинуватили в тому, що вона до цих пір не розплатилася з агітаторами, які працювали на торішніх парламентських виборах. Раніше на партію скаржилися у Хмельницькій і Черкаській областях. Тепер ошукані кримським «УДАРом» об'єдналися у соціальній мережі «Фейсбук» в однойменну групу.

На сторінці оприлюднено список обдурених «волонтерів» із 203 прізвищ.

Про це пише газета «Взгляд», яка зв'язалася з деякими із них.

«Я працювала заступником голови виборчої комісії на 5-му виборчому окрузі у Керчі. За це мені у штабі пообіцяли заплатити 1 200 гривень. Заплатили тільки 200, більше грошей не дали. Точно так само не розплатилися з усіма, хто працював на «УДАР» у нашому місті», - розповіла Галина Акименко.

Вона визнала, що обіцянка була дана в усній формі, договір не оформляли.

Те ж стверджує Ольга Верещагіна, яка працювала у керченському штабі «УДАРу» начальником відділу агітації.

«Я прийшла на роботу в липні і жодного разу не отримала обіцяну зарплату. Платили лише половину, тому у вересні я звільнилася зі штабу і працювала на виборчій дільниці. Там нам виплатили лише державну винагороду, а грошей від партії ми не отримали. З носом залишилося і близько сотні агітаторів, які під моїм керівництвом поширювали газети і листівки на підтримку партії Кличка. Адже ми працювали без вихідних та обідніх перерв, люди щиро вірили у молодого і сильного лідера партії», - розповіла Верещагіна.

Нагадаємо, що на останніх перевиборах всіх рівнів депутати від «УДАРу» програли з великим розривом.

Експерти це пов'язують з відсутністю повноцінної команди на місцях, а також бардаком у самій партії.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

218