Президент України Віктор Янукович неодноразово підкреслював, що ювілей прийняття християнства як державної релігії України-Руси має стати «святом нашої державності, європейської ідентичності нашого народу і країни, нашого духовного і культурного єднання». Про це сказав керівник Адміністрації Президента Сергій Льовочкін, повідомляє прес-служба Глави держави.

Він окремо звернув увагу на важливість святкування річниці Хрещення Київської Русі на найвищому рівні, враховуючи роль християнства у духовному, політичному та соціально-економічному розвитку України.

Льовочкін як співголова Оргкомітету з підготовки та відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі повідомив про заходи, які заплановані на 26 липня під час святкування 1025-річчя хрещення Київської Русі.

За його словами, у п'ятницю 26 липня, за участю Президента України Віктора Януковича у Національному культурно-мистецькому та музейному центрі «Мистецький арсенал» відбудеться відкриття виставки «Велике і Величне».

«На цій виставці будуть представлені мистецькі шедеври із майже сорока вітчизняних музеїв. Буде представлена ​​ вся Україна», - сказав Льовочкін.

Також у цей день у Національному палаці мистецтв «Україна» відбудеться Урочиста Академія, присвячена 1025-річчю Хрещення. «У цих заходах візьмуть участь представники усіх релігійних організацій України, а також представники громадськості: відомі діячі культури і науки, чиновники, дипломати. Упевнений, такий представницький склад учасників сприятиме налагодженню діалогу у суспільстві і служитиме громадянській консолідації», - підкреслив глава АПУ.

Нагадаємо, у п'ятницю, 26 липня, президент Віктор Янукович візьме участь у заходах з відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

183