Перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов доручив Державній міграційній службі України першочергово видавати закордонні паспорти громадянам, які потребують термінового лікування за кордоном. Як передає кореспондент ForUm'у, про це він заявив, відкриваючи засідання Кабінету міністрів України. «Ми розуміємо, що в певних випадках рахунок йде на години», - сказав він.

Крім того, перший віце-прем'єр доручив Міністерству фінансів України створити запас бланків закордонних паспортів у кількості 50 тисяч, на випадок сезонних або штучних коливань попиту на них, а також відповідним установам - здешевити паспорти.

Арбузов зазначив, що вчора інспектував поліграфкомбінат «Україна». «Процес друку і передачі бланків паспортів йде у штатному режимі. Зазначу, поліграфкомбінат «Україна» та Міністерство внутрішніх справ своєчасно виконують доручення Президента і уряду. Так, тільки протягом останнього тижня комбінат передав Державній міграційній службі близько 40 тисяч бланків при необхідності 4-5 тисяч бланків на добу», - сказав Арбузов.

Він підкреслив, що ПК «Україна» здатен оперативно збільшувати обсяги виробництва паспортів до 20 тисяч бланків на добу.

Нагадаємо, раніше голова Державної міграційної служби Микола Ковальчук заявив, що затримка з видачею закордонних паспортів тимчасова і пов'язана зі зміною виробника бланків паспортів.

Перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов заявляє, що на сьогоднішній день вже немає черг на отримання термінових закордонних паспортів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

332