Лікарі та медсестри державних лікарень у Греції почали 24-годинний загальнонаціональний страйк на знак протесту проти переведення у мобільний резерв 2,5 тисячі співробітників і реорганізації системи охорони здоров'я, що передбачає закриття лікувальних установ.

Державні лікарні, медичні центри, швидка допомога і структури соціального забезпечення прийматимуть тільки екстрених хворих.

Всегрецька федерація працівників державних лікарень виступила проти реорганізації охорони здоров'я.

Це і переведення співробітників у резерв призведуть до звільнень, закриття лікарень та ліквідації національної системи охорони здоров'я, йдеться у заяві профспілки. Всегрецька федерація працівників державних лікарень виступила проти реорганізації охорони здоров'я, пише РІА «Новости».

Міністр охорони здоров'я Адоніс Георгіадіс у понеділок закликав скасувати страйк, пообіцявши, що жодну лікарню не закриють і звільнень не буде. Минулого тижня на міністра під час запланованого відвідування однієї із лікарень напали незадоволені співробітники.

За словами міністра, його вдарили по обличчю і кидали пляшки з водою. Георгіадіс сказав, що ця акція не відображає думки всіх працівників лікарень, а за насильством стоять конкретні політичні сили.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

143