Рибалка, який вижив після зіткнення української човна з російським прикордонним катером в Азовському морі, найближчим часом буде транспортований до України. Про це, як передає кореспондент ForUm’у, на брифінгу повідомив директор Департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ України Євген Перебийніс.

«Громадянин України, якого врятували, перебуває у лікарні міста Єйська. Стан його здоров'я задовільний. Очікується, що найближчим часом його можна буде транспортувати в Україну», - сказав він.

Як нагадав представник МЗС, знайдені тіла всіх чотирьох українських рибалок, які загинули в Азовському морі. «Тіла двох 20 липня були транспортовані на Батьківщину. Тіла ще двох рибалок були доставлені вчора, 22 липня», - додав Перебийніс.

Як повідомляв ForUm, 17 липня близько 18:00 в Азовському морі в районі російського селища Воронцовка сталося зіткнення українського баркаса і катера берегової охорони прикордонної служби Росії. Рибальське судно перекинулося, внаслідокі чого загинули двоє українців, ще двоє зникли безвісти, одного вдалося врятувати.

Начальник відділу Донецького прикордонного загону Сергій Данилюк заявив, що українські рибалки, які загинули на Азові, вийшли в море з дотриманням всіх вимог законодавства, а їхньою метою був не промисел, а відпочинок.

Міністерство закордонних справ України висловило стурбованість діями прикордонників Росії, що призвели до загибелі громадян України.

Знайдено тіла всіх загиблих при зіткненні суден в Азовському морі.


 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

317