Затриманий у Великобританії за підозрою у тероризмі житель м.Дніпропетровська притягувався до адміністративної відповідальності. Про це повідомляє ГУМВС України у Дніпропетровській області.

«Повідомляємо, що 7 серпня 2010 року вищевказаний громадянин за місцем проживання в одній із квартир по вул.Набережна Перемоги,100, у м.Дніпропетровську, будучи в той час студентом одного із місцевих вузів, проводив, як він пояснив, з науковою метою, дослідження з хімічними матеріалами. Внаслідок цього виник вибух без подальшого горіння. Були пошкоджені дві шибки балконного вікна, отримала тріщину міжкімнатна перегородка даної квартири. Постраждалих не було. Не потерпів і сам «дослідник», - наголошується у повідомленні.

Дана подія була зареєстрована у Жовтневому райвідділі Дніпропетровського міського управління міліції. У порушенні кримінальної справи було відмовлено.

Громадянин був притягнутий до адміністративної відповідальності за п.6 ч.1 ст.195 Адміністративного кодексу України (Порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів) і ст.173 Адміністративного кодексу України (дрібне хуліганство). Чоловік був покараний штрафом.

Як раніше повідомляв ForUm, 25-річному аспірантові із Дніпропетровська пред'явлені звинувачення у справі про вбивство 75-річного пенсіонера із Бірмінгема Мохаммеда Саліма, повідомляється на сайті поліції міста Вест-Мідлендс.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

175