Стан здоров'я моряків, які перебувають на затриманому у Бенгазі (Лівія) судні, задовільний. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, на брифінгу повідомив директор Департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс.

«Стан здоров'я моряків, які перебувають на судні, задовільний. Вони забезпечені всім необхідним, у тому числі питною водою та їжею», - сказав він.

За словами Перебийноса, тривають переговори з лівійською стороною щодо звільнення судна.

Відповідаючи на запитання журналістів про те, що лівійські бізнесмени звинувачують українського власника судна у шахрайстві з автомобілями, Перебийніс відповів, що правоохоронними органами України порушено кримінальну справу за фактом перевезення судном автомобілів.

Нагадаємо, 17 липня в порту Бенгазі озброєними громадянами Лівії захоплене і на даний момент утримується судно «Етель», що прибуло в країну під прапором Сент-Кітс і Невіс, екіпаж якого складається з 19 громадян України.

Вночі 18 липня на борт судна піднялися невідомі озброєні особи, захопили трьох членів екіпажу і вивезли їх у невідомому напрямку. Пізніше їх повернули на судно.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

216