Прокуратура почала досудове розслідування за фактами незаконного відчуження посадовими особами ВАТ «Київський завод реле та автоматики» нерухомого майна підприємства, в тому числі оздоровчої бази відпочинку під Києвом.

Як повідомляє прес-служба наглядового відомства, внаслідок незаконних дій посадових осіб державі завдано збитків на загальну суму понад 45 млн гривень.

Прокурорською перевіркою встановлено, що протягом 2002-2010 років колишні керівники вказаного підприємства на порушення вимог Закону України «Про державну програму приватизації» здійснили незаконне відчуження кількох об'єктів, що належали підприємству на правах власності.

Серед об'єктів, які були незаконно продані комерційним структурам, приміщення корпусів заводу і будівлі компресорної та насосної станцій, розташованих на бульварі Лепсе. За інформацією Державної фінансової інспекції, вказане майно було реалізоване за ціною майже втричі нижчою ринкової.

Крім того, посадові особи заводу майже за безцінь передали у приватні руки оздоровчу базу відпочинку «Хвиля» в урочищі «Мірошницький» у Бориспільському районі.

«Три шестиповерхових будівлі бази відпочинку загальною площею більше 1 000 кв м новий власник отримав всього за 80 тис. гривень», - повідомили у прокуратурі.

Загальні ж збитки, завдані злочинними діями екс-чиновників, сягають 45 млн гривень.

Відомості про кримінальне правопорушення прокуратурою Києва внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2. ст.364 КК України - зловживання владою або службовим становищем.

У кримінальному провадженні триває досудове слідство.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

234