На чемпіонаті світу з водних видів спорту, який проходить у Барселоні, скарбничка збірної України поповнилася другою нагородою.

Як повідомляє прес-служба НОК України, бронзову медаль завоювали представниці синхронного плавання - Лоліта Ананасова, Олена Гречихіна, Ганна Клименко, Катерина Рєзнік, Олександра Сабада, Катерина Садурська, Анастасія Савчук і Ганна Волошина.

При виконанні технічної програми наші дівчата отримали від суддів 93,300 бала - і вперше в історії представниці України у синхронному плаванні піднялися на подіум чемпіонату світу.

«Це неповторне відчуття - виграти медаль чемпіонату світу, - сказала після змагань Садурська - Це як сон! Зізнаюся, ми не очікували цієї нагороди, за якою стоїть стільки наполегливої ​​і самовідданої роботи. Ми пишаємося своїм результатом».

Перемогу традиційно святкували росіянки - 96,600, а срібними призерами стали іспанки - 94,400.

Нагадаємо, 22 липня на чемпіонаті у змаганнях зі стрибків у воду серед чоловіків з однометрового трампліна срібну медаль завоював українець Ілля Кваша.