Український ПриватБанк займає восьму позицію у ТОП-10 найбільших банків Центральної та Східної Європи, який щорічно публікує британський журнал The Banker в рамках глобального рейтингу ТОП-1000 світових банків.

Як повідомив The Banker у своєму липневому випуску, найбільший український банк в 2013 році залишається одним із найдинамічніших банків світу - за останній рік він піднявся у рейтингу найбільших банків світу на 18 позицій. На думку експертів The Banker, ПриватБанк при збереженні нинішньої динаміки розвитку має всі шанси зберегти лідируючі позиції не тільки в країні, але й увійти до п'ятірки найбільших фінансових інститутів регіону, повідомляють «Версии».

ПриватБанк - найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку. Сьогодні банк обслуговує 18,6 мільйона рахунків індивідуальних клієнтів, 240 тисяч корпоративних клієнтів, 619 тисяч приватних підприємців. За даними на 1 липня 2013 року, активи банку становлять 190,9 млрд грн, капітал 19,7 млрд грн, чистий прибуток банку за перше півріччя 2013 року - 1, 382 млрд грн. У регіональній мережі банку працює 3 376 філій і відділень, більш 8200 банкоматів, 8 648 терміналів самообслуговування.

Міжнародна банківська група «ПриватБанк» обслуговує понад 22 мільйони корпоративних і роздрібних клієнтів у 12 країнах світу, серед яких - Росія, Грузія, Латвія, Італія, Португалія, Китай, Великобританія, Кіпр, Німеччина, Іспанія, Казахстан. Додаткову інформацію можна знайти на офіційному сайті банку: privatbank.ua.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

159