Україна вітатиме залучення досвіду та ресурсів потужних американських інвесторів до процесу модернізація своєї енергетичної інфраструктури. Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький у ході робочої зустрічі з президентом Американської Торгівельної Палати в Україні Хорхе Зукоськи, повідомляє прес-служба Міненерговугілля.

Під час зустрічі Ставицький зазначив, що серед актуальних завдань у сфері енергетики є впровадження ефективних структурних реформ і модернізація існуючої енергетичної інфраструктури, практична реалізація яких вимагає значних інвестиційних ресурсів, нових технологічних рішень та оптимізації структури функціонування енергоринку.

«Українська сторона буде вітати залучення до цього процесу досвіду і ресурсів потужних американських інвесторів», - підкреслив міністр, а також додав, що готовий зустрітися з представниками робочої групи Палати з питань ринку газу для обговорення бачення Палатою ключових реформ, які забезпечили створення відкритого і конкурентоспроможного ринку газу в Україні.

Крім того, глава Міненерговугілля зазначив, що створення в Україні східноєвропейського газового хабу може стати важливим фактором для входження України в Європейський газовий ринок. За результатами зустрічі досягнуто домовленості про створення робочої групи із залученням представників центральних органів виконавчої влади і бізнесу для обговорення нагальних питань та спільного їхнього вирішення з метою подальшої лібералізації та прозорості газового ринку в Україні.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Микола Азаров завив, що ЄС зацікавлений у тому, щоб Україна стала європейським газоенергетична хабом. За його словами, розвиток мереж українських сховищ газу, модернізація ГТС може зіграти ключову роль у стратегічній стабільності європейського ринку.

Азаров також зазначив, що йому сподобалася заява єврокомісара з розширення та європейської політики сусідства Штефана Фюле про те, що Україна може стати енергетичним хабом Європи.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

124
Туфли осень-зима Everest