За інформацією Посольства України у Великобританії, 18 липня поліцією Вест-Мідленда (Бірмінгем) були затримані двоє громадян України за підозрою у причетності до скоєння терактів на території Великобританії і вбивства. Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

«Один із затриманих був згодом звільнений без пред'явлення будь-яких звинувачень. Розслідування про причетність до інкримінованих злочинів іншого підозрюваного триває», - йдеться у повідомленні.

У МЗС підкреслили, що британською стороною забезпечене дотримання її прав, зокрема, наданий адвокат, перекладач і можливість користуватися медичним обслуговуванням.

Посольство підтримує контакт з представниками британських правоохоронних органів.

Справа перебуває на особливому контролі у Посольстві України у Великобританії та МЗС України.

Нагадаємо, 19 липня на офіційному сайті поліції Вест-Мідленда була оприлюднена інформація про арешт двох українських студентів із Харкова і Дніпропетровська віком 22 і 25 років. Згідно з інформацією, вони були затримані у рамках розслідування вибухів біля мечетей у містах Тіптоні та Волсоллі. Пізніше з'явилася інформація про те, що арешт одного із затриманих крім справи про вибухи пов'язаний ще і з убивством пенсіонера у Бірмінгемі.

Деякі ЗМІ повідомили, що він перебуває в ізоляторі і частково зізнався у злочині.

Другий затриманий, за інформацією ЗМІ, після допиту був відпущений.

У червні при вибухах біля мечетей у Тіптоні та Волсоллі ніхто не постраждав, проте, розслідуючи вибухи, поліція отримала повідомлення про можливе замінування мечеті у Вулверхемптоні. У самій мечеті нічого не знайшли, але залишки вибухівки були виявлені поблизу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

188