Після сутичок уночі 19 липня у таборі протестувальників проти міліцейського свавілля із селища Врадіївка на київському Майдані життя повернулася у нормальне русло. Більше того - жителів горезвісної Врадіївки на Майдані Незалежності немає, пише газета «Взгляд».

Журналісти відвідали пікетників, щоб дізнатися, як вони почуваються через п'ять днів після початку акції. «Врадіївців серед присутніх немає. Всі вони поїхали після зустрічі з міністром МВС Віталієм Захарченком», - зазначають автори статті.

У матеріалі наголошується, що на Майдані залишилися кілька десятків людей. В основному потерпілі від міліцейського свавілля.

Поруч з пікетниками натовпи гуляють. «Але схоже, їм дійсно немає справи до протесту. Люди прогулюються, фотографуються на тлі фонтанів, по пікетникам лише ковзають поглядом. Міліція теж звертає увагу оскільки-остільки», - йдеться у статті.

«А чого за ними стежити? Стоять собі спокійно, порядок не порушують», - здивовано відповів один із міліціонерів, які чергують на Майдані.

Нагадаємо, що 19 липня на Майдані Незалежності пройшов мітинг, пов'язаний з врадіївськими подіями.

За повідомленнями ЗМІ, лідер Коаліції учасників помаранчевої революції Сергій Мельниченко намагався заробити на врадіївській трагедії 100 тисяч доларів.

Лідер КУПРу обіцяв за цю суму скасувати акції протесту біля будівлі Адміністрації Президента та Міністерства внутрішніх справ.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

135