Прокуратура виявила зловживання на 2,5 млн грн під час будівництва трамвайної лінії на Троєщині. Про це повідомляє прокуратура Києва.

Встановлено, що за результатами тендеру у 2012 році комунальне підприємство «Житлоінвестбуд-УКБ» уклало з одним зі столичних товариств договір на виконання робіт щодо завершення будівництва трамвайної лінії на Троєщині на загальну суму близько 126 млн гривень.

Однак надалі підрядна організація внесла у фінансові документи неправдиві дані щодо обсягів виконаних робіт та кількості встановленого обладнання, завищивши їхню вартість на суму майже 2,6 млн грн. У свою чергу, посадові особи «Житлоінвестбуд-УКБ», не перевіривши відповідність внесених даних фактично виконаним роботам, незаконно перерахували товариству зазначені бюджетні кошти.

За результатами перевірки щодо посадових КП «Житлоінвестбуд-УКБ» внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань стосовно кримінального провадження за ч.2 ст.364 КК України («Зловживання владою або службовим становищем»). Триває слідство.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

164