Кабінет Міністрів затвердив порядок функціонування добровільної пожежної охорони, повідомили у прес-службі уряду.

В уряді зазначили, що світовий досвід показує, що в країнах Європи добровільними пожежними формуваннями ліквідується 30-40% пожеж на початковій стадії, а в Україні - лише 3,5-4%.

У зв'язку з цим стан роботи з добровільними пожежними формуваннями в Україні викликає занепокоєння, а в державі спостерігається тенденція до скорочення чисельності існуючих добровільних пожежних команд і дружин.

Сам порядок функціонування добровільної пожежної охорони розроблений на основі європейських стандартів та з урахуванням досвіду іноземних держав і країн Співдружності Незалежних Держав.

Цим порядком визначається механізм створення добровільних пожежних дружин (команд), реєстрації, завдання, функції, структура, умови здійснення діяльності, фінансове та матеріально-технічне забезпечення, права та обов'язки членів добровільної пожежної охорони.

В уряді розраховують, що прийняття постанови дозволить упорядкувати процедуру створення та функціонування добровільної пожежної охорони, що позитивно вплине на підвищення рівня пожежної безпеки в державі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

208