З початку року вітчизняні аграрії залучили 7,3 мільярда гривень кредитів, що в 1,2 рази більше, ніж минулого року. Ці кошти сільгоспвиробники направили, в тому числі, на весняну посівну і збиральну кампанії, повідомив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.

«Уряд всіляко сприяє збільшенню фінансування аграріїв, у тому числі і за рахунок банківських кредитів. І зараз сільгоспвиробники продовжують активно співпрацювати з комерційними банками у регіонах», - зазначив Присяжнюк.

Так, станом на 19 липня сільгосппідприємства зайняли у банках 7,3 мільярда гривень, що в 1,2 рази більше, ніж на відповідну дату минулого року, коли аграрії залучили 5,8 мільярда гривень. Загалом майже 2000 сільгосппідприємств взяли кредити в банках.

За словами міністра, найбільше кредитів залучили аграрії Миколаївської, Черкаської, Тернопільської та Вінницької областей. Активно працюють у цьому напрямі Харківська, Дніпропетровська та Полтавська області.

«Аграрії зарекомендували себе як відповідальні позичальники. Тому в разі потреби банки йдуть назустріч і пролонгують кредити, залучені протягом минулих років», - зазначив міністр.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

129