Українське посольство у Великобританії станом на вечір п'ятниці не мало інформації, яка б підтверджувала повідомлення про затримання двох вихідців із України у зв'язку з вибухами у мусульманських мечетях у центральній Англії, повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на радіо «Свобода».

Британська поліція повідомила, що допитує двох чоловіків віком 22 і 25 років, яких спочатку назвали східноєвропейцями, але згодом затриманих у повідомленнях почали називати українцями.

Спікер українського посольства в Лондоні Оксана Кизима повідомила, що консульські працівники з'ясовують подробиці, але поки немає ніяких підтверджень, що затримані є громадянами України.

Директор департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ України Євген Перебийніс повідомив, що інформацію зараз перевіряють: «Ми намагаємося отримати відповідь від британської сторони з підтвердженням або спростуванням цієї інформації».

Нагадаємо, британська поліція повідомила про арешт двох підозрюваних в організації вибухів у мечетях у центральній Англії 21 червня. Повідомлялося, що обидва затриманих - вихідці з України.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

205