У рамках нинішнього головування України в Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) з 20 липня по 1 серпня на базі Міжнародного дитячого центру «Артек» відбудеться Дитячо-молодіжний саміт ОБСЄ. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства закордонних справ України.

Проведення Дитячо-молодіжного саміту ОБСЄ є одним із ключових заходів українського головування в ОБСЄ на території держави у поточному році.

Планується, що участь у саміті візьмуть представники 43 країн-учасниць ОБСЄ, 8 країн-партнерів ОБСЄ зі співробітництва і 13 країн-багаторічних учасників Міжнародного дитячого фестивалю «Змінимо світ на краще».

Національні делегації представлені у складі 5 дітей віком від 12 до 16 років.

Метою Дитячо-молодіжного саміту є ознайомлення дітей та молоді з діяльністю ОБСЄ у всіх трьох вимірах (військово-політичному, економічному та гуманітарному) та існуючими в рамках Організації інструментами подолання викликів і загроз безпеці і стабільності в регіоні відповідальності ОБСЄ; налагодження прямих контактів між дітьми та молоддю країн-учасниць і партнерів ОБСЄ у контексті пошуку спільного бачення і можливих шляхів зміцнення взаємодії у вирішенні глобальних проблем сучасності, а також створення дитячо-молодіжної платформи для обміну думками та міжнаціонального спілкування у цілях виховання толерантності, віротерпимості та національної свідомості, розвитку лідерського потенціалу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

216