Переговори голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова з опозиційними народними депутатами «не завершилися взаєморозумінням». Про це він сказав після зустрічі з народними депутатами від опозиції, обраними у київськихм округах. На жаль, політика не дає можливості забезпечити нормальні соціальні гарантії киянам», - наголосив голова КМДА.

Він заявив, що обов'язково доведе суть переговорів з народними депутатами депутатам Київради.

Крім того, Попов має намір звернутися до профспілок з пропозицією провести громадські слухання у трудових колективах, щоб кияни отримали об'єктивну інформацію про ситуацію, що склалася, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Він нагадав, що звернувся до лідерів парламентських фракцій про зустріч, але на даний момент поки не отримав відповіді на свою пропозицію.

Коментуючи заяву нардепів про те, що зміни до бюджету можуть бути внесені без рішення Київради, Попов підкреслив, що це буде суперечити законодавству.

Він також підкреслив, що без проведення засідання Київради місто протримається 3-3,5 місяця, а «потім ми перестанемо їздити на громадському транспорті тощо».

Голова КМДА вважає, що звернення з приводу проведення позачергових виборів у Києві до Верховної Ради і Президента повинні спільно ухвалювати КМДА та Київрада.

«Київська міськадміністрація повинна висловити свою офіційну позицію разом з Київрадою, тому що ми також є виконавчим органом Київради», - заявив Попов. Він заявив, що таке звернення може бути ухвалене тільки на засіданні Київради.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

124