У Криму завершилися військові українсько-американські навчання «Сі Бриз-2013» із запрошенням представників флотів інших країн, повідомили у прес-службі Міноборони України.

Як повідомив начальник об'єднаного прес-центру навчання, капітан 3 рангу Сергій Богданов, протягом активної фази тактичні групи кораблів виконали низку завдань згідно з тематикою навчання.

 
Зокрема, були проведені навчання з універсальної оборони кораблів, відбиття атак швидкісних катерів і літаків, надання допомоги пошкодженому кораблю, пошуку в районі та рятуванню судна і людини, контролю судноплавства у визначеному районі, опитування, перехоплення, догляд судна у звичайних умовах, патрулювання у визначеному районі ембарго, висадка морського десанту та забезпечення дій сил на березі тощо.
 
 
Також екіпажі кораблів, що беруть участь у маневрах, провели навчання з примусу підозрілого судна, яке намагалося нелегально доставити зброю в район кризи, до зупинки, висадки на нього доглядової команди при повітряній підтримці корабельного вертольота Ка-27.

У свою чергу, учасники берегового компонента висадили повітряний десант у район стихійного лиха, де були виявлені дрібні групи незаконних збройних формувань, розвідку, пошук і знищення цих груп для забезпечення проведення операції з евакуації некомбатантів, блокування шляхів відходу противника силами десантно-штурмової роти, евакуації потерпілих і біженців. Крім цього, військовослужбовці взяли участь у ліквідації наслідків умовної надзвичайної ситуації - пожежі у порту Очаків при взаємодії з підрозділами Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

 
 
Дії багатонаціональних сил на морі і на суші активно підтримували військові авіатори України, США та ФРН. Вони забезпечили навчання з протиповітряної оборони кораблів літаками Л-39, з’ясуванню надводної обстановки, евакуації постраждалих з корабля і з району стихійного лиха, доставки підрозділів до місця проведення операції з виявлення і знешкодження незаконних збройних формувань.
ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

229