У лікарнях Києва з отруєнням залишаються 37 працівників приватної фірми, які вживали комплексні обіди від служби доставки. Про це повідомив начальник відділу санітарної охорони території Державної санітарно-епідеміологічної служби України Олександр Заїка на прес-конференції.

За його словами, станом на 18 липня столична СЕС підтвердила діагноз «сальмонельоз» у 13 пацієнтів.

«Внаслідок отруєння, у цілому постраждали 52 працівника столичної приватної фірми, 37 із них отримують повноцінну медичну допомогу у різних лікувальних закладах Києва. Службою, яка готувала обіди, не дотримано вимог санітарного законодавства, зокрема, режимів приготування, транспортування їжі. Розслідування причин цього спалаху триває», - зазначив Заїка.

Доцент кафедри інфекційних хвороб Національного медичного університету ім.Богомольця Микола Корчинський поінформував про стан 37 пацієнтів. «Перебіг хвороби - нетяжкий, у реанімацію ніхто не потрапив, зневоднення у хворих - 1-2-го ступеня. Все, чого потребують пацієнти, це грамотне лікування, зокрема, промивання кишечника, даються ентеросорбенти», - сказав Корчинський.

За словами Заїки, з початку червня в Україні зареєстровано 10 спалахів гострих кишкових інфекцій, у тому числі 2 - у дошкільних закладах Києва та Миколаєва.

«Всього за літній період від гострих кишкових інфекцій в Україні постраждали 186 осіб, серед них 55 дітей. Основною причиною отруєнь є сальмонельоз. Питання сезонного зростання кількості кишкових інфекцій завжди перебуває на контролі ДержСЕС та МОЗ», - зазначив Заїка.

Нагадаємо, вчора Держслужба надзвичайних ситуацій повідомила, що у лікарнях перебуває 28 людей, які отруїлися у київській їдальні.

До цього повідомлялося, що 27 співробітників офісного центру госпіталізовані з ознаками харчового отруєння, ще 20 відмовилися від госпіталізації після обіду у закладі громадського харчування, розташованому у бізнес-центрі столиці.

Після отруєння працівників київського офісного центру на Солом'янці робота їдальні, де готували обіди, припинена.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

135
Туфли осень-зима Everest