Підготовка сфери житлово-комунального господарства України до опалювального сезону 2013-2014 рр. йде з випередженням графіка і становить вже 55% від плану.

Про це на Всеукраїнській селекторній нараді в Києві повідомив глава Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (Мінрегіон) Геннадій Темник.

«В цілому по Україні за два останні тижні ситуація з підготовки сфери ЖКГ істотно покращилася. Виконано близько 55% робіт при запланованих на 1 липня 50%», - сказав Темник, повідомляє « УНІАН».

При цьому, за даними глави Мінрегіону, деякі області відстають від планових показників. Зокрема, Волинська та Чернівецька області не забезпечили виконання плану з підготовки водопровідних насосних станцій. А Вінницька область та Київ низькими темпами готують до зими спеціалізовану техніку.

Міністр також висловив подяку АР Крим, Донецькій та Київській областях, які зуміли, в порівнянні з минулим звітним періодом, активізувати хід підготовки.

Нагадаємо, Мінрегіон створив 4 мобільні групи для перевірки в регіонах фактичного стану підготовки житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період. Одну з мобільних груп очолив особисто голова Мінрегіону.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

143