Робочі групи Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства будуть вести контроль за несанкціонованим підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, у ході селекторної наради заявив голова відомства Геннадій Темник.

Він уточнив, що при Міністерстві створено 4 робочих групи, які здійснюють прямі перевірки регіонів щодо обґрунтованості підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

«Одну з цих груп безпосередньо контролюю я особисто, і вже виявлені порушення у Волинській, Київській, Львівській, Сумській областях та Автономній Республіці Крим. Щодо цих регіонів робочі групи підготують звіти, а також будуть рекомендувати їм знизити тарифи», - підкреслив міністр.

За його словами, тиждень тому одна із робочих груп не допустила підвищення тарифів у Полтавській області, рекомендувавши сільській раді перерахувати тарифи. «Тарифи на комунальні послуги у поточному році повинні бути стабільними. Місцеві ради, які допустять підвищення тарифів, будуть відповідно за це відповідати. Це питання перебуватиме на особливому контролі уряду», - резюмував він.

Як раніше повідомляв ForUm, начальник управління економіки систем життєзабезпечення Мінрегіону Дмитро Мойсеєв заявив, що в новому опалювальному сезоні тарифи на тепло для населення підніматися не будуть.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

167