Шістьом членам організованої злочинної групи, які скоїли напад на інкасаторський автомобіль у Дніпропетровську, загрожує 15 років позбавлення волі, повідомили у прес-службі прокуратури Дніпропетровської області.

У Синельниківський міськрайонний суд направлений обвинувальний акт у кримінальному провадженні, відкритому щодо шести осіб (організованої злочинної групи), які на початку березня вчинили напад на інкасаторський автомобіль.

До складу групи ввійшли два охоронці, які здійснювали супровід перевезення матеріальних цінностей на вказаному автомобілі, працівник пенітенціарної служби та три громадянина.

Охоронці добре знали порядок і механізм перевезення особливо великих сум грошей і запропонували їхнім знайомим, серед яких був співробітник пенітенціарної служби, взяти участь у розбійному нападі. Після ретельної підготовки, діючи згідно з розподілом функцій, один із зловмисників, назвавшись співробітником ДАІ, зупинив інкасаторський автомобіль з метою нібито проведення його огляду. Під час цього, погрожуючи застосуванням зброї та застосовуючи фізичну силу, зловмисники заволоділи інкасаторських автомобілем і грошима у сумі більше 400 тис. доларів.

Зазначеним особам пред'явлене обвинувачення у розбої, незаконному заволодінні транспортним засобом, вчиненому організованою групою, незаконному поводженні зі зброєю та самовільному присвоєнні владних повноважень (ч.4 ст.187, ч.3 ст.289, ч.1 ст.263 та ч.2 ст.353 ККУ).

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

208