Міліція розслідує обставини загибелі дитини у бідоні з брагою у Сакському районі в АР Крим. Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю ГУМВС України в АР Крим.

Як наголошується у повідомленні, кримські правоохоронці встановлюють обставини і причини, що призвели до смерті однорічної дівчинки у селі Іллінка Сакського району. Трагедія сталася в одному із приватних будинків села. Дитина втопилася у 40-літровій ємності з брагою.

Інформація про те, що трапилося, надійшла до чергової частини Сакського міськвідділу міліції 17 липня ц.р. о 16:10 від лікарів «Швидкої допомоги».

За вказаною медиками адресою негайно виїхали співробітники слідчо-оперативної групи, керівництво Сакського міськвідділу міліції.

У ході проведення огляду місця події було встановлено, що смерть дитини настала в період відсутності вдома її батьків.

25-річна мати дівчинки та її 27-річний батько пішли з дому, залишивши малечу і її 5-річного брата під опікою 44-річної бабусі. Діти грали у дворі. Бабуся, за її словами, вийшла з двору на кілька хвилин для того, щоб вигнати корову. Повернувшись, вона виявила внучку в ємності з брагою, що стояла біля порога будинку. Дівчинка не подавала ознак життя.

Витягнувши дитину з бочки з брагою, жінка відразу ж викликала «Швидку допомогу». Медики, провели першочергові реанімаційні заходи, які, на жаль, виявилися безуспішними. Лікарі констатували смерть дівчинки.

Сім'я загиблої дитини не належить до категорії неблагополучних.

В даний час зазначена інформація внесена до єдиного реєстру досудових розслідувань. За даним фактом порушено кримінальне провадження. Визначена кваліфікація за ознаками складу злочину, передбаченого ст.166 Кримінального кодексу України (злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена ​​опіка чи піклування), санкція якої передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від двох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Проводиться весь необхідний комплекс слідчих дій.

Як повідомлялося, у Сакському районі АР Крим 17 липня дівчинка 2012 р.н. впала у 40 літровий бідон з брагою.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

295