Організатори штурму Святошинського райуправління міліції в Києві будуть покарані. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, на прес-конференції заявив міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко.

«У Святошині група активістів фактично спровокувала штурм. І ми сказали, що людей, яких вивели похитати і повалити цей паркан, ми притягувати не будемо. Але провокаторів всіх ми, звичайно, притягнемо до відповідальності», - сказав він.

За словами міністра, у ході цих подій постраждали правоохоронці, які до цих пір перебувають на лікуванні в госпіталі. «Для всіх людей я хочу сказати, щоб не піддавалися на провокації, такого не можна робити. Міліція - це режимний об'єкт, де зберігається зброя, там утримуються заарештовані, тому тут повинна дотримуватися певна закритість», - підсумував Захарченко.

Як раніше повідомляв ForUm, увечері 12 липня до Святошинського райвідділу міліції прийшли десятки людей, протестуючи проти дій міліціонера, який побив жінку на ринку «Шлях».

Після штурму Святошинського райуправління міліції ввчері12 липня в госпіталь ГУ МВС України в місті Києві надійшло 9 міліціонерів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

275