Маріупольська прокуратура з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері відкрила кримінальне провадження щодо інциденту, який стався в акваторії Азовського моря за участю катера Прикордонної служби РФ, у результаті зіткнення якого з маломірним судном загинули двоє громадян України.

За інформацією прес-служби наглядового відомства, дані за цим фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою кваліфікацією за ст.291 «Порушення чинних на транспорті правил» КК України.

Розслідування доручено проводити слідчому відділу лінійного відділу на станції Маруіполь Управління МВС України на Донецькій залізниці.

Мета перетину кордону та інші обставини події будуть встановлені у ході досудового слідства.

Хід розслідування перебуває на контролі прокуратури області.

Як повідомляв ForUm, учора, 17 липня, в Азовському морі в районі російського селища Воронцовка сталося зіткнення українського баркаса і катера Берегової охорони прикордонної служби Росії. Внаслідок інциденту риболовецьке судно перекинулося. Знайдені тіла двох затонулих рибалок, пошук ще двох осіб, які перебували на баркасі, триває.

В.о. міністра закордонних справ України Руслан Демченко висловив глибоку стурбованість української сторони у зв'язку з діями російських прикордонників і непропорційністю застосованих ними заходів, що призвели до трагічних наслідків,таі вручив представнику російського Посольства ноту.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

634