У Дрзонкові (Польща) завершився чемпіонат Європи з сучасного п'ятиборства, де в останньому виді програми - змішаній естафеті - перемогу здобула збірна України.

Як повідомляє офіційний сайт змагань, бронзовий призер Олімпійських ігор, чемпіонка світу та Європи Вікторія Терещук та багаторазовий призер етапів Кубка світу Павло Тимощенко набрали 5846 очок.

У фехтуванні і плаванні українці були п'ятими, а у конкурі і «комбайні» першими, що забезпечило їм загальну перемогу, повідомляє «УНІАН».

На десять очок менше у росіян - Донати Рімшайте та Олександра Лесуна, які стали срібними призерами. Бронза дісталася литовцям - Лаурі Асадаукайте і Юстінасу Кіндерісу (5810).

Таким чином, на чемпіонаті Європи українські п'ятиборці зібрали повний комплект нагород. Раніше дві срібні медалі завоювали Ганна Буряк і жіноча команда в естафеті, а бронзовим призером стала Анастасія Спас.