18 липня 2013 року на спеціальному пленарному засіданні Конституційного Суду України відбулися вибори нового голови суду, за результатами таємного голосування головою КСУ обрано суддю В'ячеслав Овчаренка. Про це повідомляється на сайті КСУ.

Судді привітали нового голову суду з обранням і побажали йому успіхів у майбутній діяльності, а також щиро подякували Анатолію Головіну за сумлінну працю на цій посаді.

Нагадаємо, відповідно до статті 20 Закону України «Про Конституційний Суд України» голова Суду обирається зі складу суддів КСУ лише на один трирічний строк таємним голосуванням шляхом подачі бюлетенів з будь-яким числом кандидатур, запропонованих суддями КСУ, і вважається обраним, якщо за нього проголосувало більше половини конституційного складу суддів.

Спеціальне пленарне засідання Суду відбулося у зв'язку із завершенням терміну повноважень Анатолія Головіна, обраного головою Конституційного Суду України у липні 2010 року.

Овчаренко народився 16 липня 1957, З жовтня 2001 року по грудень 2002 року - суддя Єнакіївського міського суду. З грудня 2002 року - голова Єнакіївського міського суду. У серпні 2006 року Верховною Радою України призначений суддею Конституційного Суду України. Присягу склав 4 серпня 2006 року.

Нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України.

Доктор наук з державного управління. Заслужений юрист України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

316